روشندلِ قدردان

روشندلی بی خبر از اطراف، طریق به خطا می‌رفت.

 دستش را گرفته واندکی یاریش کردم.

 ازمن بسیار تشکر کرد.

/ 6 نظر / 19 بازدید
حباب

سلام... باید دستگیری کرد که دستمان را بگیرند... یاریتان کنند انشالله!!!

راحیل

سلام ممنون که به وب من هم قدمی گذاشتید.. امیدوارم که به خاطر دل رئوفتان..خداوند همیشه یاریتان کند. من دختری رو می شناسم که روشندله..14 سالشه..از نوزادی می شناسمش..از همون اول آنچنان الفبای خدا شناسی رو به اطرافیانش می آموخت که من هم با سن کمم حیرت می کردم... خدا روشندلان رو بیشتر دوست داره... در پناه خدا

ققنوس

سلام! اول اینکه من امتحان داشتم و دارم و خب کمترمیام نت و فقط به یک پست گذاشتن و کامنت خوندن اکتفا می کنم! دوم اینکه من اون جمله رو خطاب به شما ننوشتم! گرچه از شما هم خیلی دلخور شدم! شما اومدید و نظرتون رو گفتید و من هم با کمال میل شنیدم و هیچ توهینی نکردم بهتون و حتی نگفتم چون نظرتون خلاف نظر من هستش دیگه نیاید بلاگ و در اینباره هیچی نگید! درسته؟ حتی گفتم خوشحالم که نظرتون رو میگید....اما شما چی؟ تا من نظرم رو گفتم گفتید:::: لطفا کسی نیاد اینجا و نظر در حمایت از موج سبز بده. چون به اندازه کافی گوشم از این جور حرفها پره! گمونم این نهایت توهین هستنش! اینطور فکر نمیکنید؟

وفادار

سلام علیکم احسنتم به شما در ضمن با موضوع عوامل حواسپرتی و درمان آن در خدمتتم موفق و موید باشید

اسماعیل

در روايات آمده است که هفته اي دو بار نامه ي اعمال بندگان به امام زمان "عج " عرضه مي شود. در برخي از روايات مي خوانيم که در روزهاي دوشنبه و پنج شنبه نامه ي اعمال بندگان به حضرت عرضه مي شود «ان الاعمال تعرض علي النبي (صلي الله عليه وآله وسلم) في کل اثنين و خميس فيعلمها وکذلک تعرض علي الائمة (عليه السلام) فيعرفونها». بحارالانوار، ج 5، ص 329.