روزهای بصیرت

 سوال آیت‌الله نوری همدانی از موسوی

خبرگزاری فارس: آیت‌الله نوری همدانی با طرح 4 پرسش، از آقای موسوی خواست که برای شفاف سازی بیانیه‌های خود، پاسخ‌های روشنی را به این سوالات بدهد.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبکه ایران نوشت؛آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید، که پیش از این در واکنش به بیانیه هفدهم آقای موسوی گفته بود که "مردم فریب این بیانیه ها را نخواهند خورد "، امروز در اظهار نظری جدید، بیانیه های اخیر او را سوال برانگیز خواند.
آیت الله نوری همدانی در دیدار با جمعی از فرماندهان و پرسنل ناجای کشور، همچنین با طرح 4 پرسش از آقای موسوی، خواستار ارائه پاسخ‌های روشن به این سوالات شد.
این مرجع تقلید اولین سوال خود از موسوی را این گونه مطرح کرد: شما خودتان را پیرو و دنبال رو خط امام راحل (ره) و آرمان های بلند انقلاب اسلامی معرفی می نمایید، چرا در مقابل شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران " هواداران تان در راهپیمایی روز قدس هیچ عکس العملی را بروز ندادید؟
وی تاکید کرد: نباید فراموش کرد که دفاع از ملت مظلوم فلسطین و همه ستمدیدگان دنیا جزو سیاست‏های اصلی این انقلاب از بدو شکل گیری تاکنون بوده است.
این مرجع تقلید در طرح دومین سوال خود از موسوی، با انتقاد از هواداران فرقه سبز و رهبران آنان درخصوص سردادن شعار " استقلال ،آزادی ، جمهوری ایرانی " اظهار داشت: چرا باید رهبران و گردانندگان این گروه در مقابل این شعار سکوت کنند؟
آیت الله نوری همدانی شعار جمهوری ایرانی را شعاری دانست که رضاخان و پسرش مرتب سر می‏دادند و تاکید کرد: اسلام نخستین رکن این نظام است و این نظام بدون اسلام هیچ معنا و مفهومی ندارد.
وی به طرح سوال سوم از میرحسین پرداخت: "طرفداران شما در شهر مقدس قم و همچنین تهران و شهرهای دیگرشعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه " را سر دادند؛ اگر شما واقعا پیرو خط امام (ره) و در زمره دوستداران ایشان هستید، چرا آنان را متوجه اشتباه و غفلتشان نمی کنید؟ "
چهارمین سوال این مرجع تقلید از موسوی این بود که: "شما می گویید که هیچ ارتباط و رابطه ای با بیگانگان ندارید اما همگان می دانند که آن‏ها چقدر از شما در رسانه های خود تعریف و تمجید می کنند؛ پس چرا راه خود را از آنان جدا نمی کنید؟
آیت الله نوری همدانی خطاب به موسوی گفت: شما باید به این سوال ها پاسخ روشن و شفاف دهید تا هر آنچه که مبهم است برای همه مردم ایران شفاف سازی شود.
گفتنی است، آقای موسوی در تازه ترین بیانیه خود، اغتشاش روز عاشورا را "تجمع خودجوش مردمی " دانست و اغتشاشگران این روز را همراهان خود، "مردمی خداجوی " و "عزاداران حسینی " خواند.
میرحسین در عین حال برای خروج از آنچه "بحران " نامید، حتی اقدام به تعیین مسیرهایی برای آینده نظام جمهوری اسلامی کرد.

گفتنی است که میرحسین موسوی در جواب گفته است که صحبتهای هر گروهی و قشری را نمی توان به نام موج سبز ضمیمه کردخنده 

_______________________________________________________

پ.ن: اصلا دوست نداشتم که وبلاگم رنگ سیاست به خودش بگیره ولی الان وبلاگم رنگ اسلام و ایران به خودش گرفته. این چیزایی که میبینید سیاست نیست. ما داریم درباره ی مطالبی درباره ی اسلام و اهداف اسلام صحبت می کنیم. البته با دشمنان اسلام ایرانی که لباسهای سبز به تن دارند و به گفته جناب فتنه این رنگ رو به تعصی از ائمه اطهار انتخاب کردند. میرحسین و کروبی کم فکر، باید دهنشون رو آب بکشند و بعد به آغوش ملت بزرگوار برگردند و قبلا از اینکه بیان پیش رهبر انقلاب و پشیمونیشو ابراز کنند باید برن ببینند که خدا میبخشتشون یا نه.

اگر میرحسین و کروب اهداف مثبتی دارند و سعی دارند که مشکلات کشور رو برطرف کنند باید بدونند که راهی که دارند برای رسیدن به هدفشون اسفاده میکنند، راه درستی نیست و به بیراهه میره.

ولی من می دونم که اینطور نخواهد شد. و اونا به راه کثیفشون  ادامه خواهند داد و قبر خودشون رو خواهند کند.

جالب اینجا خواهد بود که مثلا بیست یا سی سال دیگه از میرحسین و کروبی به عنوان مظاهر ایستادگی یاد خواهد شدقهقهه . البته از نظر بعضیا

بعضی مواقع از حماقت بعضی خواص که عوام بی سواد هم بیشتر از اونها درک دارند، مخم سوت می کشه 

سعی می کنم که این آخرین مطلبم در این باره و این موجود باشه

/ 4 نظر / 20 بازدید
وفادار

سلام علیکم چقدر زیبا نوشته بودید خیلی خوشم آمد موفق و موید باشید

بابا عظیمی

ایا من از دریچه نگاه تو به زندگی نگاه می کنم یا تو از دریچه نگاه من به زندگی نگاه می کنی ؟ آیا من دلتنگ دیدار تو می شوم یا تو برای دیدن من شتاب داری ؟ ..... ساحل ارامش اپدیت جدید با اهنگی خاطره انگیز

امیررضا

بی انصافی نکن رفیق رنگ سبز با دستان مبارک صدا و سیما انتخاب شد! بی انصافی نکن اگر ادعای اسلام و ایران داری! بی اتصافی نکن ... همین. --- این کلمه فتنه جدیدی خوب مد شده نه!

مسخرس من کاری با موسوی ندارم چون اون هم یکی شبیه همین احمدی نژاد هست اما به نظر تو با بودن ولایت فقیه ی که علاوه بر فقه به تمام کار کشور نظلرت کاملا مستقیم داره و حرفش مثل قانون اجرا میشه بهتر نیست بگیم شاه اسلامی؟؟؟؟چرا خودمون رو گول میزنیم ؛بابا هر کی که ریش میزاره و عبا میندازه و یه تسبیح هم دستش میگیره که خدا تاییدش نکرده که ما چشم بسته نباید دستمونم رو بهش بدیم. همین جناب احمدی نژاد چی بگم از این آدم دوره ی قبل هر روز توی یه روستا بود برای گول زدن مردم اما حالا ببین چه کاهش پیداکرده سفر های استانیش.هر روز میگه آمریکا غلط کرد؛بی خود کرد ؛باید از ما اجازه بگیره اخه آدم عاقل با ابر قدرت دنیا این طوری حرف میزنه؟من نمیگم زور بشنوه ولی چشماش رو بازکنه ببینه آخه کی به کیه هر کسی میتونه حرف بزنه چون حرف باد هواست اماواقعا باید ازنظراقتصادی و سیاسی انقدر قوی بشه بعد از این حرفا بزنه اصلا مگه سر گردنه هست که میگه تو هیچ غلطی نمیتونی بکنی اوباما!!!!!ای خدا آخه این طرز صبحت یه رئیس جموره؟ خدابده شانس حداقل اینموسوی میومد جهان فکر نمیکرد انقدر عقب افتاده هستیم