انا لله و انا الیه راجعون

بازگشت همه به سوی اوست

بر سنگ قبرم نوشته با زور بر سنگ

کو کجاست صدای پایش با آهنگ

آنکه در تمنای درک و فهم، خسته بود

چنگ بر دری میزد که تا ابد بسته بود  _________ققنوسچشمک

بدین وسیله درگذشت ناگهانی و ملال آور جوان ناکام شادروان جنت مکان خلداشیان ##### ####### به عموم آشنایان و اقوام و دوستان میرسانیم.

بدین وسیله مجلس ختمی...  ..... ......... .. ..... ...... ... .

صبر کنید بینم. چی میگید؟ بیخیال بشید تورو خدا. چرا دروغ میگید. این یارو اتفاقا خیلی هم به کام بود. من خودم بارها دیدم که با این دختر و اون دختر میپلکید و آره.

این چرت و پرتا چیه میگید؟

کدوم ناکام؟ خیلی از جوونهای این دوره زمونه که ازدواج نکرده اند به اوج کام و اینجور حرفا رسیدند. دختر و پسر هم نداره. پس بیخودی خودتونو گول نزنید.

البته رو اعلامیه ترحیم دختران مجرد نمینویسند که ناکام. اخه انگار اونها حق ندارند به کام حام برسند.دروغگونیشخند. تازه اگه یه پسر جوون فوت کنه براش ماشین عروس با روبان مشکی درست میکنند و حجله بازی. و برای دختر هیچی. این پاراگراف جدا از منظور من برای ارسال پست بود و ارتباط معنایی ندارد.

ممنون که این پست رو تا انتها خوندید. ایام بکامخندهزبان

__________________________________________________________________

اضافات:

0- ماشالله اضافاتو میبینید. اسم اینجارو باید بزارم خیلی اضافات شده. پست بالا رو یک هفته قبل براتون نوشته بودم که مثل ماشین های تازه تولید چادر از روش برداشتمگاوچران

نیمنیشخند- سران فته. این دو کلمه یعنی چی؟ لطفا مردم رو احمق فرض نکنید. اگر کسی مجرم هست لطفا محاکمه بشه. اگر هم نیست و یا اینکه جرات نداریم بگیم، بیخودی حرف نزنیم. بخدا خیلی زشته که فهم و درک مردم رو در حد خودشون تصور میکنند. از مسخره بازی متنفرم. والسلام.

هفتاد و پنج صدمتعجب- در رابطه با ماجرای کهریزک که دو نفر کشته و دهها نفر مجروح شدند، دوازده نفر نظامی بازداشت و بالاخره دونفر محکوم به اعدام شدند. اولیای دم از اعدام و قصاص گذشتند و بر مجازات زندان تاکید کردند و در واقع آن دو نفر رو بخشیدند. چرا؟ اونها معتقدند که مسببان این جنایت کسانی بودند که از کمند قانون با بی قانونی گریخته‌اند. و معتقدند باید مقصران اصلی مجازات بشوند و گویی مقصران گردن کلفت تشریف دارند. آره گردن کلفت هستند. به همین راحتی. باورت نمیشه باور کن.

1- بدینوسیله شکست غرور آفرین و مسرت بخش 3-0 تیم ملی فوتبال ایران برابر برزیل را به همه‌ی خوانندگان این کتیبه تبرک میگم.

2- در بعضی مواقع با خودم میگم که بدترین مردم جهان از لحاظ رفتار اجتماعی تو ایران هستند و همش افسوس میخورم.

3- من نمیدونم اسفندیار رحیم مشایی چرا شده خوره به اعصاب. آقا جون وقتی میبینی موقع راه رفتن بهت گیر میدن و چپ چپ بهت نگاه میکنن بدون که راه رفتنت درست نیست. جناب رئیس جمهور آقای دکتر احمدی نژاد خیلی زشته که کسی تو دهن امریکا بزنه ولی نتونه با فامیلش تعامل کنه. واقعا متاسفم. الانم رای بدم تغییری تو رای من نمیبینید. ولی جون این ققنوس ملت رو عذاب ندید. خودمون کم مشکلات داریم؟

4- وقتی شنیدم صدای علیرضا افتخاری خواننده‌ی محبوب کشورمون رو تو خبر 20:30 که گریه کرد، تاسفی خوردم مثال زدنی. چجوری رومون میشه سرمون رو بالا بگیریم در برابر هنر. بیچاره کسیست که به جای سیاست لباس خیانت بر تن کند و خود را روشنفکر ببیند و دیگران را امل. از بعضی از مثلا دلسوزان هم نگرانم و دلخور. بماند.

5- چه حسی بهتون دست میده وقتی بفهمید که تو یه شرکت دولتی نظامی 106 میلیارد تومان اختلاس شده؟

6- روسیه هم میخواد مارو دور بزنه.  s300‌  یه سیستم دفاع ضد موشکی خیلی پیشرفته بود که قرار بود سه سال پیش روسیه به ما تحویل بده که بد قولی کرده و میگه  پارسال شورای امنیت مارو محکوم کرده. و ما میگیم آخه پدر سوخته‌ها شما باید دو سال قبل از اون قطعنامه به قولتون عمل میکردید. چه ربطی داره؟ نکته ی جالب اینجاست که بعد از چند سال و قدیمی شدن، این سیستم رو به ما تحویل میده و میگه که الوعده وفاعصبانی

7-چرا کسی به حرف رهبر گوش نمیکنه؟ بخدا خون دل میخورند ایشون از دست بعضی احمقها. وای وای وای از دست آدمهای کبکی.

8- خیلی جدی میگم. من اگه به کسی به هر نحوی پول و یا چیزی قرض باشم،‌اون شب راحت خوابم نمیبره و تا اون قرض رو ادا نکنم آرام نمیگیرم. بعضیا انگار نه انگار که به کسی چیزی قرض هستند. یا عاریه گرفتند. واقعا آدم مزخرف از رفتار و وجناتش هویداست.

9- منم میزارم حرفها و گله هام رو از عالم و آدم میارم و اینجا تو اضافات میگم و اعصاب شما رو خورد میکنم و کمی انرژی منفی به هرکدومتون تزریق میکنم.نیشخند

بیخیال بابا درست میشه. یکی میگه باید ملت رو ول کنن خودشون بلدند چجوری لایف کنند. یکی میگه باید زور بالا سرشون باشه. یکی میگه باید با آمریکا رابطه داشت. یکی رو هم شنیدم که گفت دولت برای اصلاح اقتصاد کشور چرا پول زیادی چاپ نمیکنه؟ سبز اون یکی اصلا خبر نداره تو کشور چه خبره. گروهی هم معتقدند، یقین دارند و در انتظارند که طراوت ظهور منجی همه جا را عطراگین کند.لبخند

/ 9 نظر / 25 بازدید
دل خاکـــــی

سلام... شبتون به خیر... یه اسم دیگه برا این اضافات بذارین... خلاصه خبرها همه در وبلاگ ققنوس... تو دنیای ما...کشور ما چی و جدی میگیرن که هنر و جدی بگیرن... [خنثی]

جرقه

سلام این پست بو می داد بوی سیاست ما هم که سی یا سی بازی رو خطری می بینیم پس خودمونو لو نمی دیم !!!!

ستاره

موفق باشيد

بي قرار زهرا

ای کاش همه می دانستند دنیایی که در آن حجت خدا نباشد جهنمی بیش نیست. جهنمی که اگر نیک بنگری زبانه های آتش آن را خواهی دید. آری ای دوست ! تا زمانی که بهشت ظهور نکرده است من و تو مقیم جهنمیم... سلام برادر عجب شروعي دلم هري ريخت.[شرمنده] اضافاتتون هم مثل هميشه عالي بود درباره كدوم نظر بدم نميدونم [عینک]

خود ققنوس

کامپیوترم خراب شد

شبق

باوفاترین همسر از شیوانا عارف بزرگ پرسیدند وفادارترین مردی که دیدی که بود؟ او گفت:” جوانی که هنوز ازدواج نکرده بود و هنوز نمی دانست همسرش کیست و چه شکل و قیافه ای خواهد داشت اما با این وجود هرگاه با دختری جوان برخورد می کرد شرم و حیا پیشه می کرد و خود را کنار می کشید. او وفادار ترین مردی بود که در تمام عمرم دیده بودم!”

دل خاکـــــی

سلام... خوبین؟؟؟ اقا سعید کم پیدا شدین اساســــی... باید دیوونه بازی کنم تا یه نگاهی هم اونور بندازین... [گل]

مسیر عشق

سلام نکته خوبی گفتی ناکام وکام خلد اشیان وغیره را هم میگفتی ما باید خیلی روی کلماتی که به کر میبریم دقت کنیم