22 بهمن به یاد ماندنی با شور 22خرداد 1388

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عظیم الشأن و شگفتی آفرین ایران
خسته مباد گامهای استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که همیشه در لحظه‌ی نیاز،‌ صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق میسازد و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آراید.
و سپاسی از ژرفای دل و جان،‌ آفریننده‌ی هستی را که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما نمایان ساخت و در سی و یکمین سالروز تولد جمهوری اسلامی، نیرومندی و سرزندگی این نظام را که بر ایمان و اعتماد به نفس ملتی کهن تکیه زده است، بیش از همیشه به رُخ دشمنان کشید.
آیا سی و یک سال آزمون و خطای چند دولت متکبّر و زورگو کافی نیست که آنان را از خواب غفلت بیدار کند و بیهودگی تلاش برای سیطره بر ایران اسلامی را به آنان تفهیم نماید؟
آیا حضور دهها میلیون انسان بصیر و پُر انگیزه در جشن سی و یک سالگی انقلاب کافی نیست که معاندان و فریب خوردگان داخلی را که گاه ریاکارانه دَم از "مردم" میزنند، به خود آورد و راه و خواست مردم را که همان صراط مستقیم اسلام ناب محمدی صلّی الله علیه و آله و راه امام بزرگوار است، به آنان نشان دهد؟
دوستان و دشمنان ملت ایران بدانند که این ملت، راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و برای رسیدن به قلّه‌ی پیشرفت و سعادت با تکیه به خدا و اعتماد به قدرتی که خداوند به او بخشیده است هر مانعی را از سر راه برخواهد داشت.کمک و توفیق الهی یار این ملت و دعای حضرت بقیه الله ارواحنا فداه پشتیبان آنان باد.

سیّد علی خامنه ای
22/بهمن/1388
________________________________________________________________________________________
عکسی زیبا از برج بزرگ آزادی
این هم رئیس جمهور محترم در حین سخنرانی
و این هم بالگردی که دکتر احمدی نژاد رو برد
این هم یک کلیپ زیبا از امام خمینی با صدای محسن چاوشی . حجم 8.5 مگابایت
/ 4 نظر / 19 بازدید
زهرا مرادي

سلام بر شما... ممنون از حضور پر مهر شما[گل] تا همیشه مورد عنایت مولای سراسر نور قرار گیرید. بسی التماس دعا[گل]

اعظم

سلام بر ققنوس . در پایان نظری که واستون داده بودم واسم نوشتین در پناه خدا . ما همیشه وقتی با کسی خداحافظی می کنیم بهش می گیم در پناه خدا. شما رو نمی دونم .حالا اگه مطالب وب ما به درد شما نمی خوره و می خواین با ما خداحافظی کنین مطالب وب شما که به درد ما می خوره پس سلام...[گل]

غروب جنگ

بیایید برای آبروی اسلام از جانمان بگذریم وبرای حفظ آرمانهای مقدس شهدای دفاع مقدس کوشش کنیم ودر مصاف با جنگ نرم دشمن به پا خیزیم. یا حق

نرگس منتظر

سلام عکسهای زیبایی بودند کار خودتونه؟در ضمن همین که رهبر از ما راضیه برامون کافیه.[گل]